Конкурс "Людина та ліс"

Критерії оцінки малюнка

Для розгляду прийматимуться лише роботи виконані фарбами або олівцями, без застосування інших способів та матеріалів при виконанні художніх робіт.

При оцінюванні робіт враховується вміння викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї.

Критерії оцінки твору

В першу чергу враховуватиметься розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю. Твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми пов'язані з лісами нашої країни та можливі, на думку автора, шляхи їх вирішення.

Етапи та терміни проведення конкурсу

Після проведення в регіоні головного заходу Акції - посадки дерев, учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів пишуть твори та малюють малюнки на загальну тему “Людина та ліс”. Твори і малюнки направляються до державних лісогосподарських підприємств за місцем розташування. Підсумки конкурсу проводяться в два етапи

- 1 етап - до 23 травня - рівень державних лісогосподарських підприємств;

- 2 етап - до 10 червня - на обласному рівні;

На кожному рівні проведення конкурсу визначаються три переможці

Роботи, які зайняли перше місце на рівні державних лісогосподарських підприємств (1 етап), з поміткою “Конкурс дитячого малюнка”, “Конкурс на кращий твір” направляються на адресу обласних управлінь лісового і мисливського господарства й беруть участь у конкурсі на обласному рівні.

- Нагородження переможців конкурсу кожного етапу організовується керівниками лісогосподарських підприємств, відповідних організацій Товариства лісівників України.