Продаж новорічних ялин

ДП « ОВРУЦЬКЕ  ЛГ » ПРОПОНУЄ НОВОРІЧНІ КРАСУНІ  ДО  СВЯТ

Незабаром новий рік. Вже кожен починає задумуватись, який атрибут новорічного свята вибрати – штучну чи живу ялинку. Відомо, що натуральна ялинка має безліч корисних властивостей для організму людини. Хвоя виділяє фітонциди, що володіють антибактеріальною і протизапальною дією. Запах свіжої хвої позитивно впливає на нервову систему: знімає перезбудження і нервовість. Ароматичні сполуки хвої стимулюють вироблення  в організмі «гормонів радості».

 А тому ДП « Овруцький ЛГ » розпочав активну підготовку до ялинкової кампанії. Зокрема придбано спеціальні самоклейні етикетки для маркування зелених деревець, без яких їх відпуск  буде неможливим. Саме ці засоби маркування  свідчать про законність походження зрубаної ялинки та її реалізації. Дана етикетка містить штрих-код та номер, за якими можна перевірити інформацію про походження новорічного атрибуту.  Повторне використання етикеток неможливе.Якщо  деревце не матиме уніфікованого засобу маркування, то вважатиметься самовільно зрубаним, за що передбачено штрафи.

Придбати новорічну ялинку овручани , жителі району та інші бажаючі зможуть в лісництвах лісгоспу,а саме : Прилуцьке(с.Прилуки),Гладковицьке(с.Гладковичі),Бережестське(с.Бережесть),Овруцьке(сюДубовий Гай),Ігнатпільське(с.Ігнатпіль),Піщаницьке(с.Гаєвичі) лісництва,а також  у торгівельному пункті центрального ринку:м.Овруч,вул.Базарна  та  рекпункті «Лісовичок» с.Дубовий Гай,Овруцький р-н.

Щодо цін на новорічні красуні, то у 2018 вони становитимуть:

ялинка  до 1 м – 36 грн. з ПДВ,

від 1,1 до 1,5 м  -  42 грн. з ПДВ,

від 1,6 до 2 м -  54  грн. з ПДВ,

від 2,1  до 2,5 м -  66  грн. з ПДВ,

від 2,6  до 4 м -  144  грн. з ПДВ,

За кожний метр довжини понад 3 м -  30 грн  з ПДВ.

image df849