ДП « ОВРУЦЬКЕ ЛГ » ПРОПОНУЄ НОВОРІЧНІ КРАСУНІ ДО СВЯТ

   Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. До веселощів, гарного настрою, вихідних і подарунків усі готуються заздалегідь. Ця підготовка включає і придбання пухнастої ялинки.                                                       

   А тому ДП « Овруцький ЛГ » розпочав активну підготовку до ялинкової кампанії. Зокрема придбано спеціальні самоклейні етикетки для маркування зелених деревець, без яких їх відпуск  буде неможливим. Саме ці засоби маркування  свідчать про законність походження зрубаної ялинки та її реалізації. Дана етикетка містить штрих-код та номер, за якими можна перевірити інформацію про походження новорічного атрибуту на сайті : yalynka.info.   Повторне використання етикеток неможливе. Якщо  деревце не матиме уніфікованого засобу маркування, то вважатиметься самовільно зрубаним, за що передбачено штрафи.                                                                 

 Придбати новорічну ялинку овручани , жителі району та інші бажаючі зможуть в лісництвах лісгоспу,а саме : Прилуцьке(с.Прилуки),Гладковицьке(с.Гладковичі),Бережестське(с.Бережесть),Овруцьке(сюДубовий Гай),Ігнатпільське(с.Ігнатпіль),Піщаницьке(с.Гаєвичі) лісництва,а також  у торгівельному пункті центрального ринку:м.Овруч,вул.Базарна  та  рекпункті «Лісовичок» с.Дубовий Гай,Овруцький р-н.

Щодо цін на новорічні красуні, то у 2019 вони становитимуть:

  до 1 м – 36 грн. з ПДВ,

від 1,1 до 1,5 м  -  42,00 грн. з ПДВ,

від 1,6 до 2 м  -  54,00  грн. з ПДВ,

від 2,1  до 2,5 м  -  66,00  грн. з ПДВ,

від 2,6  до 4 м  -  144,00  грн. з ПДВ,

За кожний метр довжини понад  3 м  -  30,00 грн  з ПДВ.