Положення проведення конкурсів на кращого дитячого малюнка та на кращий твір за темою “Людина та ліс”

Державне агенство лісових ресурсів України за підтримки Міністерства освіти та науки України в рамках Акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” в період з березня по травень 2014 року проводить конкурс на кращий малюнок та кращий твір за темою „Людина та ліс".

Мета та завдання конкурсу

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини. Завдання конкурсу:

- формування екологічної свідомості особистості;

- ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;

- розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;

- виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами;

- активізація лісівничо-просвітницької діяльності. 

Учасники конкурсу

До участі у конкурсах: дитячого малюнка запрошуються учні молодших класів (1-4 клас), на кращий твір учні 5-8 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, розташованих на території діяльності державних лісогосподарських підприємств.

Оформлення матеріалів

На конкурс подаються малюнки форматом А-4. Малюнки, виконані на папері іншого формату, не розглядатимуться. Об'єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. На окремому аркуші необхідно вказати:

- назву малюнка та твору; 

- прізвище, ім'я автора, вік;

- школа, клас;

- домашня адреса, телефон. До матеріалів додається копія довідки про присвоєння учаснику конкурсу ідентифікаційного коду.

Умови проведення конкурсу

Учасники конкурсу виконують роботи в класі (або іншому спеціально призначеному приміщенні для проведення конкурсу) у присутності (не менше 3/4 її складу) членів конкурсної комісії. Всі учасники мають бути забезпечені рівними умовами та можливостями для виконання робіт. Час виконання робіт - до 3-х годин.

Керівництво конкурсом

Керівництво конкурсом, підведення підсумків та визначення переможців здійснюють оргкомітети (конкурсні комісії), склад яких затверджують:

- на першому етапі (рівень державних лісогосподарських підприємств) - керівники державних лісогосподарських підприємств і відповідних первинних організацій Товариства лісівників України;

- на другому етапі - Обласне управління лісового та мисливського господарства, управління освіти і науки облдержадміністрації.

До складу конкурсних комісій включаються:

- керівники та представники державних лісогосподарських підприємств - З чол.;

- представники відділів освіти (за згодою) - 2 чол.